OYUNMEMO

Hoş Geldin Oyunmemo Hayranı
Kayıt Olarak MUHAFIZ Olmaya Hak
KAZANABİLİRSİNİZ !!!...!!!..

Join the forum, it's quick and easy

OYUNMEMO

Hoş Geldin Oyunmemo Hayranı
Kayıt Olarak MUHAFIZ Olmaya Hak
KAZANABİLİRSİNİZ !!!...!!!..

OYUNMEMO

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
OYUNMEMO

BU SİTE OYUNMEMONUN RESMİ SİTESİ OLUP OYUNMEMO FAN CLUB'TÜR

+13
yunusso_985_1
hümeyraa
muratsedar
musty-ses
asena022
oyun_man
Stellastella
Hannah-Montana059
rudy
bilge
cuneyt_arkın
ktlhan
Admin
17 posters

OYUNMEMO KURULUŞ

musty-ses
    musty-ses
    İYİ ÜYE
    İYİ ÜYE

OYUNMEMO KURULUŞ - Sayfa 2 Empty Geri: OYUNMEMO KURULUŞ

Mesaj  musty-ses Paz Ocak 18, 2009 4:29 pm

bende 1,5 2 yıldan beri üyeyim lol! afro
    musty-ses
    musty-ses
    İYİ ÜYE
    İYİ ÜYE

Mesaj  musty-ses Paz Ocak 18, 2009 8:44 pm

3 yıl olan varmı?
    muratsedar
    muratsedar
    ÜYE
    ÜYE

Mesaj  muratsedar Paz Ocak 18, 2009 8:54 pm

ben tam bilmiyom ama ben üye olunmayan zamandan beri oyunmemoya bakıyom.
    musty-ses
    musty-ses
    İYİ ÜYE
    İYİ ÜYE

Mesaj  musty-ses Paz Ocak 18, 2009 9:12 pm

oke
    muratsedar
    muratsedar
    ÜYE
    ÜYE

Mesaj  muratsedar Paz Ocak 18, 2009 9:22 pm

oke.
    musty-ses
    musty-ses
    İYİ ÜYE
    İYİ ÜYE

Mesaj  musty-ses Paz Ocak 18, 2009 9:24 pm

okemmm
    muratsedar
    muratsedar
    ÜYE
    ÜYE

Mesaj  muratsedar Paz Ocak 18, 2009 9:25 pm

ya oke falan yazma tamam.
    musty-ses
    musty-ses
    İYİ ÜYE
    İYİ ÜYE

Mesaj  musty-ses Paz Ocak 18, 2009 10:22 pm

oke
    cuneyt_arkın
    cuneyt_arkın
    GÜZEL ÜYE
    GÜZEL ÜYE

Mesaj  cuneyt_arkın Salı Ocak 27, 2009 5:52 pm

Smile
    musty-ses
    musty-ses
    İYİ ÜYE
    İYİ ÜYE

Mesaj  musty-ses Salı Ocak 27, 2009 6:16 pm

What a Face
    asena022
    asena022
    ÜYE
    ÜYE

OYUNMEMO KURULUŞ - Sayfa 2 Empty bende

Mesaj  asena022 Perş. Ocak 29, 2009 3:31 pm

ya musty-ses murat sedar bende sizin kankiliğinize katılabilirmiyim ve ben 5 yolsır üyeyim
    musty-ses
    musty-ses
    İYİ ÜYE
    İYİ ÜYE

Mesaj  musty-ses Ptsi Şub. 02, 2009 9:09 pm

bilmiom Very Happy
    yunusso_
    Misafir

OYUNMEMO KURULUŞ - Sayfa 2 Empty eskilerden ben ...

Mesaj  yunusso_ Perş. Şub. 05, 2009 10:23 pm

Arkadaşlar ben 2008 in başlarındaydı bu siteye üye oldum inanırmısınız eskiden oyunmemo süperdi dostlarımız en yüksek pop 10000 o zamnlar ne hile vardı ne kötü lüfür çünkü ilan fln yoktu ama yorum vardı etiketler vardı mekan atolyesı yoktu sonra ilk mekan atolyesı çıktıgında 18 ci oynuyan bendim =) inanırmısın ben 8456 pop tum daha grup nasıl kurulur bilmiyordum ozamnlar bilenler bilenelere söylüyorlarlardı çok güzeldi eskiler hatta resme puan verince 2 puan gweliodu yorumlar ve etiketlere puan veriodu ve aradan 1 2 hafta gecti tam 12456 puan oldugumda beni yasak yaptılar ilan muhafızı yorum muhafızı falan yoktu ozamnlar sonra ilan oldu ilan tahtası geldi ve ondan 2 3 gün sonra ben ilan muhafızı oldum eskiden herkes muhafızlar blokluyormus flan dedikodular çıkmıstı ama hepsi yalandıı oyunmemo yazdı ilanlara ole sey yok sed ve sonmohikan dan baska kimse blokluyamaz dedi içimiz rahatladı hadi ne yalan atıyım bende ozamnlar hava atıyodum muhafızım diye bloklarım diye ama bloklamayı bilmiyodum Smile sonra oyunmemoya mesaj attım poyunmemo onu sed ve sonmohikan dan baska kimse yapamz diyince bende herkese söledim üye sayısı 57054 di ozamnlar ben 48456 üye nom vardı =) sonra birde ne olsun bayrak kapmaca geldi ama ara sıra aclıyordu test olarak yazıyordu saat samah 11 den 1 e kadar gece 7 den 10 a kadar acık olurdu sonra hep açılmaya basladı ve oyunmemonun arkplanı degisti haftanın kahramanları eklendi yeminle i
    lk haftanın 1. bendeim araştırabilirsiniz nickim yunusso_985 arkadaslar çok eskilerdenim resimlere puan veriodum oyun oynuyordum yorum yazıyordum arkadaslarımı tutarak ve tutrarak puan artırıyordum birinci grup kolpa teamandı 1. yoogleteamm 1 puan ozamnlar poplarıta yok tabi 1. puan 87564 tam boledı bende 16 cıdım ozamnlar =) sonra turnuvalarda 1. oldum sonra 1. gtün gecti aradan nickim yok çalınmış biri benim diyer nickime yanı simdiki yunusso_985_1 209455 pop um var suan yunusso_985 215748 pop du çalmıstı ve bana mesaj yazıyordu ozamn dan 1. önce tam 1. önce fasulyeler araya geldi ve e posta kitlendi ve onun poptası kaldı =( Crying or Very sad okadar yıllarımı verdigim gece gündüz uraştıgım dotlarım arkadaşlarım hepsi gitmisti çok uzulmustum sonra yılmadım sed somohikan herkesten yardım istedim ama bişe yapmadılar daha dorusu inanmadılar =( ve ben nickim 14. ken çalındı =( sonra yunusso_985_1 i açtım gece gündüz uraşım bu popu yaptım 2094586 emeğe saygı dedim ve şimdi 17. anlımıın akı kadar. ve yunusso_985 nickimi istiyorum SED SONOHİKAN VE YÖNETİM... ALIN SİZE ESKİLERİN ADAMI =)
    yunusso_985_1
    YENİ ÜYE
    YENİ ÜYE

Mesaj  yunusso_985_1 Perş. Şub. 05, 2009 10:28 pm

Arkadaşlar ben 2008 in başlarındaydı bu siteye üye oldum inanırmısınız eskiden oyunmemo süperdi dostlarımız en yüksek pop 10000 o zamnlar ne hile vardı ne kötü lüfür çünkü ilan fln yoktu ama yorum vardı etiketler vardı mekan atolyesı yoktu sonra ilk mekan atolyesı çıktıgında 18 ci oynuyan bendim =) inanırmısın ben 8456 pop tum daha grup nasıl kurulur bilmiyordum ozamnlar bilenler bilenelere söylüyorlarlardı çok güzeldi eskiler hatta resme puan verince 2 puan gweliodu yorumlar ve etiketlere puan veriodu ve aradan 1 2 hafta gecti tam 12456 puan oldugumda beni yasak yaptılar ilan muhafızı yorum muhafızı falan yoktu ozamnlar sonra ilan oldu ilan tahtası geldi ve ondan 2 3 gün sonra ben ilan muhafızı oldum eskiden herkes muhafızlar blokluyormus flan dedikodular çıkmıstı ama hepsi yalandıı oyunmemo yazdı ilanlara ole sey yok sed ve sonmohikan dan baska kimse blokluyamaz dedi içimiz rahatladı hadi ne yalan atıyım bende ozamnlar hava atıyodum muhafızım diye bloklarım diye ama bloklamayı bilmiyodum sonra oyunmemoya mesaj attım poyunmemo onu sed ve sonmohikan dan baska kimse yapamz diyince bende herkese söledim üye sayısı 57054 di ozamnlar ben 48456 üye nom vardı =) sonra birde ne olsun bayrak kapmaca geldi ama ara sıra aclıyordu test olarak yazıyordu saat samah 11 den 1 e kadar gece 7 den 10 a kadar acık olurdu sonra hep açılmaya basladı ve oyunmemonun arkplanı degisti haftanın kahramanları eklendi yeminle i
    lk haftanın 1. bendeim araştırabilirsiniz nickim yunusso_985 arkadaslar çok eskilerdenim resimlere puan veriodum oyun oynuyordum yorum yazıyordum arkadaslarımı tutarak ve tutrarak puan artırıyordum birinci grup kolpa teamandı 1. yoogleteamm 1 puan ozamnlar poplarıta yok tabi 1. puan 87564 tam boledı bende 16 cıdım ozamnlar =) sonra turnuvalarda 1. oldum sonra 1. gtün gecti aradan nickim yok çalınmış biri benim diyer nickime yanı simdiki yunusso_985_1 209455 pop um var suan yunusso_985 215748 pop du çalmıstı ve bana mesaj yazıyordu ozamn dan 1. önce tam 1. önce fasulyeler araya geldi ve e posta kitlendi ve onun poptası kaldı =( okadar yıllarımı verdigim gece gündüz uraştıgım dotlarım arkadaşlarım hepsi gitmisti çok uzulmustum sonra yılmadım sed somohikan herkesten yardım istedim ama bişe yapmadılar daha dorusu inanmadılar =( ve ben nickim 14. ken çalındı =( sonra yunusso_985_1 i açtım gece gündüz uraşım bu popu yaptım 2094586 emeğe saygı dedim ve şimdi 17. anlımıın akı kadar. ve yunusso_985 nickimi istiyorum SED SONOHİKAN VE YÖNETİM... ALIN SİZE ESKİLERİN ADAMI =)
    yunusso_985_1
    YENİ ÜYE
    YENİ ÜYE

Mesaj  yunusso_985_1 Perş. Şub. 05, 2009 10:35 pm

Arkadaşlar ben 2008 in başlarındaydı bu siteye üye oldum inanırmısınız eskiden oyunmemo süperdi dostlarımız en yüksek pop 10000 o zamnlar ne hile vardı ne kötü lüfür çünkü ilan fln yoktu ama yorum vardı etiketler vardı mekan atolyesı yoktu sonra ilk mekan atolyesı çıktıgında 18 ci oynuyan bendim =) inanırmısın ben 8456 pop tum daha grup nasıl kurulur bilmiyordum ozamnlar bilenler bilenelere söylüyorlarlardı çok güzeldi eskiler hatta resme puan verince 2 puan gweliodu yorumlar ve etiketlere puan veriodu ve aradan 1 2 hafta gecti tam 12456 puan oldugumda beni yasak yaptılar ilan muhafızı yorum muhafızı falan yoktu ozamnlar sonra ilan oldu ilan tahtası geldi ve ondan 2 3 gün sonra ben ilan muhafızı oldum eskiden herkes muhafızlar blokluyormus flan dedikodular çıkmıstı ama hepsi yalandıı oyunmemo yazdı ilanlara ole sey yok sed ve sonmohikan dan baska kimse blokluyamaz dedi içimiz rahatladı hadi ne yalan atıyım bende ozamnlar hava atıyodum muhafızım diye bloklarım diye ama bloklamayı bilmiyodum sonra oyunmemoya mesaj attım poyunmemo onu sed ve sonmohikan dan baska kimse yapamz diyince bende herkese söledim üye sayısı 57054 di ozamnlar ben 48456 üye nom vardı =) sonra birde ne olsun bayrak kapmaca geldi ama ara sıra aclıyordu test olarak yazıyordu saat samah 11 den 1 e kadar gece 7 den 10 a kadar acık olurdu sonra hep açılmaya basladı ve oyunmemonun arkplanı degisti haftanın kahramanları eklendi yeminle i
    lk haftanın 1. bendeim araştırabilirsiniz nickim yunusso_985 arkadaslar çok eskilerdenim resimlere puan veriodum oyun oynuyordum yorum yazıyordum arkadaslarımı tutarak ve tutrarak puan artırıyordum birinci grup kolpa teamandı 1. yoogleteamm 1 puan ozamnlar poplarıta yok tabi 1. puan 87564 tam boledı bende 16 cıdım ozamnlar =) sonra turnuvalarda 1. oldum sonra 1. gtün gecti aradan nickim yok çalınmış biri benim diyer nickime yanı simdiki yunusso_985_1 209455 pop um var suan yunusso_985 215748 pop du çalmıstı ve bana mesaj yazıyordu ozamn dan 1. önce tam 1. önce fasulyeler araya geldi ve e posta kitlendi ve onun poptası kaldı =( okadar yıllarımı verdigim gece gündüz uraştıgım dotlarım arkadaşlarım hepsi gitmisti çok uzulmustum sonra yılmadım sed somohikan herkesten yardım istedim ama bişe yapmadılar daha dorusu inanmadılar =( ve ben nickim 14. ken çalındı =( sonra yunusso_985_1 i açtım gece gündüz uraşım bu popu yaptım 2094586 emeğe saygı dedim ve şimdi 17. anlımıın akı kadar. ve yunusso_985 nickimi istiyorum SED SONOHİKAN VE YÖNETİM... ALIN SİZE ESKİLERİN ADAMI =)
    oyun_man
    oyun_man
    ÜYE
    ÜYE

Mesaj  oyun_man Cuma Şub. 06, 2009 12:14 pm

musty-ses demiş ki:3 yıl olan varmı?
    Ben varım. Very Happy
    musty-ses
    musty-ses
    İYİ ÜYE
    İYİ ÜYE

Mesaj  musty-ses Cuma Şub. 06, 2009 12:33 pm

ben 2.5 yıl
    muratsedar
    muratsedar
    ÜYE
    ÜYE

Mesaj  muratsedar C.tesi Şub. 07, 2009 10:22 pm

musty al benden de o kadar.
    musty-ses
    musty-ses
    İYİ ÜYE
    İYİ ÜYE

Mesaj  musty-ses Çarş. Şub. 11, 2009 3:51 pm

Very Happy
    feneriumkerem
    YENİ ÜYE
    YENİ ÜYE

Mesaj  feneriumkerem Salı Nis. 21, 2009 11:54 pm

Ben Oyunmemo'nun en eski oyuncularından biriyim.Benim geldiğim zamanlarda Yahoo_TeaM,furkanka,murat1995,OarT gibi üyeler vardı.Pek güzel değildi Oyunmemo o zamanlar.Ama harika dostluklar vardı.Pop alan fazla umrumuzda değildi.Ben tanınan bir kahramandım.Kerosbaby ncki ile üye olmuştUM.Aslında kardeşim açtığı bir nickti.O kullanmayınca ben kullanmaya başlamıştım.O çalındığu zaman feneriumkerem nickini açtım ve Oyunmemo'nun gelmiş geçmiş en popüler kahramanları arasına adımı altın harflerle yazdırdım.Kimine göre bu konuyu abartıyorum gibi görünebilir ama Oyunmemo benim en sevdiğim arkadaşım.Memometre olayı harika oldu.Cidden kutluyorum adminleri.Ancak sadece ilk 3'e girenlere kupa verilmesi kötü.Yani diğer girenler herhangi bir şey verilse gerçekten harika olurdu.Neyse sonuçta 500000!in üzerinde popum ve 15 kupam var.Herkese başarılar.Memoyu birgün bırakacam.Şimdi Bayrak Kapmaca'ya kafayı taktım.Şimdilik Çanakkalde'de skorcularda 3. yüm ve 1.liğe gideceğimi umuyorum.Hepinize başarılar. _keRem_ king
    memo16
    YENİ ÜYE
    YENİ ÜYE

Mesaj  memo16 Cuma Nis. 24, 2009 1:15 pm

Arkadaşlar ben oyunmemoda çok eskiyim site kurulduğunda üyelik yoktu üyelik açıldığında ilk üye olanlardandım.Eskiden oyun@oyunmemo.com a e-mail attığımızda cevap gelirdi.Vede eskiden haftanın turnuvasında ilk üçe girenlere 100 kontör gönderilirdi zapel kavramı daha ortaya çıkmamıştı.Ve oyunmemo yeni tanınmaya başlamıştı.Arkadaşlar oyunmemoda 60000 popu var fakat isteseydim çoktan 100000 üstü olurdum sorularınız varsa çekinmeyin.Ayrıca oyunmemonun en eski muhafızlarındanım oylarınızı beklerim Very Happy
    musty-ses
    musty-ses
    İYİ ÜYE
    İYİ ÜYE

Mesaj  musty-ses Cuma Nis. 24, 2009 10:11 pm

lütfen burası özel bir fan-club sitesi böle şeler istemiyorum!!!!!sed raharsız oluo ama oyunmemoda söleye bilirsin!!!!!
    pop_tip
    pop_tip
    ÜYE
    ÜYE

Mesaj  pop_tip Salı Haz. 08, 2010 11:05 pm

aslında eskiden daha güzelde ne biliyim şimdi çok abarttılar oyun oynayamıoz Smile vebağımlı olduk yani mükemmel lol! lol!
    onuruks
    onuruks
    ÜYE
    ÜYE

Mesaj  onuruks C.tesi Eyl. 25, 2010 12:55 pm

ben o kadar eski değilim ben kayıt olduğumda herşey vardı...

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 11:38 pm